Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Show sidebar
Zatvoriť

Biela blúzka zdobená stuhou

39,00 
Biela štýlová blúzka s klinovým - raglanovým rukávom a prestrihom v priekrčníku. Rukáv je v dĺžke elegantne pod lakeť. Manžety, priekrčník a prestrih sú lemované úzkou krojovou stuhou. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Blúzka sa krásne hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni. Pri veľkosti XL a XXL je cena blúzky vyššia o 5€. Cena nie je generovaná automaticky pri označení danej veľkosti, bude však dofakturovaná pri odosielaní objednávky. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Biela folklórna blúzka – nezdobená

35,00 
Biela klasická blúzka s klinovým rukávom. Rukáv je v dĺžke elegantne po lakeť. Koniec rukávu je zdobený madeirou. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Je všitá tak, aby bolo možné ešte zriasiť a zmenšiť, prípadne povoliť obvod na krku. Blúzka sa krásne hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej kratší, prípadne dlhší rukáv, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Ručne vyšívaná blúzka – Detva

120,00 
Biela blúzka zdobená červenou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Vyšívaná blúzka – Ábelová

130,00 
Vyšívaná blúzka s autentickým vzorom z Ábelovej. Biela blúzka zdobená červenou výšivkou a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Pri veľkosti XL , XXL a XXXL je cena blúzky vyššia o 5 €. Cena nie je generovaná automaticky pri označení danej veľkosti, bude však dofakturovaná pri odosielaní objednávky. Ak máte záujem o inú farbu výšivky, napíšte nám do poznámky. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)