Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Biela sukňa s úzkou krojovou stuhou

25,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a vyšívanou krojovou stuhou v šírke 2,5cm. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 20€. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukňu  skladanú v páse pre dámy: Biela sukňa so širokou krojovou stuhou :)
Zatvoriť

Detská plisovaná sukňa – Korál

50,00 
Na základe úspechu dámskych plisovaných sukní sme vytvorili takéto sukničky aj pre malé slečny. Môžete sa navzájom i zladiť.
Zatvoriť

Detská plisovaná sukňa – Lastúrová

50,00 
Na základe úspechu dámskych plisovaných sukní sme vytvorili takéto sukničky aj pre malé slečny. Môžete sa navzájom i zladiť. 
Zatvoriť

Detská plisovaná sukňa – Zeleň 2

50,00 
Na základe úspechu dámskych plisovaných sukní sme vytvorili takéto sukničky aj pre malé slečny. Môžete sa navzájom i zladiť. 
Zatvoriť

Modrá suknička s bielym tulipánikom

15,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a hadovkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Suknička je v dĺžke do 35 cm. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke nad 36 cm, cena za sukničku bude 18€. K sukni sa krásne hodí detské vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko. :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukne pre dámy.
Zatvoriť

Suknička s hustým maslovým vzorom

20,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a primkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 15€. K sukni sa krásne hodí detské vyšívané tričko z našej ponuky. Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukne pre dámy.
Zatvoriť

Tmavomodrá suknička so vzorom – biely drobný kvietok

22,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a primkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 18€. K sukni sa krásne hodí detské vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukne pre dámy.