Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar
Zatvoriť

Pánska polokošeľa – Ábelová

30,00 
Vyšívaná polokošeľa so zaujímavým vzorom z okolia Ábelovej. Polokošeľa je vhodné na každodenné nosenie, rôzne spoločenské akcie – dá sa pekne zladiť. Taktiež sa hodí všetkým vekovým kategóriám. Je k dispozícii v dvoch farbách. Viete sa zladiť i so svojou partnerkou.
Zatvoriť

Pánska vyšívaná polokošeľa – Ábelová

25,00 
Vyšívaná polokošeľa s vyšívaným folklórnym vzorom z okolia Ábelovej. Polokošeľa je vhodné na každodenné nosenie, rôzne spoločenské akcie – dá sa pekne zladiť. Taktiež sa hodí všetkým vekovým kategóriám. Je k dispozícii v dvoch farbách, ale farbu výšivky Vám vieme vyšiť podľa Vášho želania, ktoré stačí uviesť do poznámky. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk Prezrite si našu ponuku dámskych, pánskych a detských folklórnych vyšívaných tričiek.  
Zatvoriť

Pánska vyšívaná polokošeľa – Gemer

30,00 
Vyšívaná polokošeľa s vyšívaným folklórnym vzorom Gemer. Polokošeľa je vhodné na každodenné nosenie, rôzne spoločenské akcie – dá sa pekne zladiť. Taktiež sa hodí všetkým vekovým kategóriám. Je k dispozícii v dvoch farbách, ale farbu výšivky Vám vieme vyšiť podľa Vášho želania, ktoré stačí uviesť do poznámky. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk