Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar
Zatvoriť

Pánska polokošeľa

18,00 
Pánska vyšívaná polokošeľa s krátkym rukávom a zaujímavým folklórnym motívom ihneď upúta pozornosť. Zdobená je štylizovaným motívom pochádzajúcim z okolia Piešťan a Trnavy. Inšpiráciou pri tvorbe bola haluz. Polokošeľa je vhodná aj na každodenné nosenie, rôzne spoločenské akcie – dá sa pekne zladiť s nohavicami, i na športovejší štýl k rifliam. Taktiež sa hodí všetkým vekovým kategóriám. Je k dispozícii vo viacerých farbách a v rôznych strihoch. Tento motív je možné vyšiť aj v inej farebnej kombinácii, je však potrebné to dopísať pri objednávke do poznámky. Zjednodušený vzor ako je na tričkách – nie je totožný. V našej ponuke nájdete aj tričká pre svoju polovičku, ale i tričká a body pre svoje ratolesti.
Zatvoriť

Pánska polokošeľa – Ábelová

25,90 
Vyšívaná polokošeľa so zaujímavým vzorom z okolia Ábelovej. Polokošeľa je vhodné na každodenné nosenie, rôzne spoločenské akcie – dá sa pekne zladiť. Taktiež sa hodí všetkým vekovým kategóriám. Je k dispozícii v dvoch farbách. Viete sa zladiť i so svojou partnerkou.
Zatvoriť

Pánska vyšívaná polokošeľa – Ábelová

25,00 
Vyšívaná polokošeľa s vyšívaným folklórnym vzorom z okolia Ábelovej. Polokošeľa je vhodné na každodenné nosenie, rôzne spoločenské akcie – dá sa pekne zladiť. Taktiež sa hodí všetkým vekovým kategóriám. Je k dispozícii v dvoch farbách, ale farbu výšivky Vám vieme vyšiť podľa Vášho želania, ktoré stačí uviesť do poznámky. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte e-mailom na info@margaret-design.sk Prezrite si našu ponuku dámskych, pánskych a detských folklórnych vyšívaných tričiek.