Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Dámska ručne vyšívaná zástera – čierna Detva

145,00 
Ručne vyšívaná dámska zástera so vzormi z prostredia Detvy. Vhodné kombinovať s krojové súčasti alebo  etno móda z našej ponuky. V objednávke do poznámky uvádzajte prosím obvod pása a predpokladanú dĺžku zástery.
Zatvoriť

Ženská ručne vyšívaná zástera – červená Detva

145,00 
Ručne vyšívaná ženská zástera so vzormi z prostredia Detvy. Výšivka krivou ihlou. Farebná kombinácii výšivky sa môže mierne líšiť. Vhodné kombinovať s krojové súčasti alebo  etno móda z našej ponuky. V objednávke do poznámky uvádzajte prosím obvod pása a predpokladanú dĺžku zástery.
Zatvoriť

Ženská ručne vyšívaná zástera – modrá Detva

170,00 
Ručne vyšívaná ženská zástera s vyšívaným pásom so vzormi z prostredia Detvy. Výšivka krivou ihlou. Farebná kombinácii výšivky sa môže mierne líšiť. Vhodné kombinovať s krojové súčasti alebo  etno móda z našej ponuky. V objednávke do poznámky uvádzajte prosím obvod pása a predpokladanú dĺžku zástery.
Zatvoriť

Ženská zástera

30,00 
Ženská zástera - k zástere sa krásne hodia krojové súčastiblúzky a dámske vyšívané tričko z našej ponuky. Zdobená je krojovou vyšívanou stužkou širokou 2, 5 cm a hadovkou. Zástera ma po obvode bavlnenú krajku. Do poznámky na konci objednávky uveďte prosím konečnú dĺžku zástery aj s páscom a obvod pásu.
Zatvoriť

Ženská zástera

30,00 
Ženská zástera – k zástere sa krásne hodia krojové súčastiblúzky a dámske vyšívané tričko z našej ponuky. Zdobená je krojovou vyšívanou stužkou širokou 1,8 cm a hadovkou. Zástera ma po obvode bavlnenú krajku. Do poznámky na konci objednávky uveďte prosím konečnú dĺžku zástery aj s páscom a obvod pásu.
Zatvoriť

Ženský folklórny komplet : biela sukňa so zásterkou

30,00 90,00 
Ženský folklórny komplet: k sukni so zásterkou sa krásne hodia krojové súčastiblúzky a dámske vyšívané tričko z našej ponuky. Zdobené sú krojovou vyšívanou stužkou širokou 2, 5 cm a hadovkou. Sukňa je podšitá plechom – bavlnený pás z rudnej strany na spodu sukne. Do poznámky na konci objednávky uveďte prosím konečnú dĺžku krojovej súčasti aj s páscom a obvod pásu.
Zatvoriť

Ženský folklórny komplet : modrá sukňa so zásterkou

30,00 90,00 
Ženský folklórny komplet: k sukni so zásterkou sa krásne hodia krojové súčastiblúzky a dámske vyšívané tričko z našej ponuky. Zdobené sú krojovou vyšívanou stužkou širokou 2, 5 cm a hadovkou. Zástera ma po obvode bavlnenú krajku. Sukňa je podšitá plechom - bavlnený pás z rudnej strany na spodu sukne. Do poznámky na konci objednávky uveďte prosím konečnú dĺžku krojovej súčasti aj s páscom a obvod pásu.
Zatvoriť

Ženský folklórny komplet : sukňa so zásterou Čierny Balog

25,00 105,00 
Tmavo modrá hladká zástera a modrá sukňa Čierny Balog. Štylizovaná verzia - sukňa je zažehlovaná na malé ležiace sklady. Podšitá plechom – bavlnený pás z rudnej strany na spodu sukne. Ženský folklórny komplet: k sukni so zásterkou sa krásne hodia krojové súčastiblúzky a dámske vyšívané tričko z našej ponuky. Do poznámky na konci objednávky uveďte prosím konečnú dĺžku krojovej súčasti aj s páscom a obvod pásu.