Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Ručne vyšívaná blúzka – Detva

140,00 147,00 
Biela blúzka zdobená červenou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky :) Ak sa chcete zladiť výborne sa k nej hodí s naša kápka
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva

220,00 
Oplecko s výrezom a tylom Ručná výšivka
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva

220,00 
Biele oplecko zdobená výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, keprovku v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva staroružové

Na objednávku
Biele oplecko zdobená výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva žlté

Na objednávku
Biele oplecko zdobená výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Výrez je podkladaný tylom. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Zatvoriť

Vyšívaná blúzka – Ábelová

140,00 147,00 
Vyšívaná blúzka so vzorom z Ábelovej - strojová výšivka Biela blúzka zdobená farebnou výšivkou a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Vyšívané oplecko – Detva

135,00 
Biele oplecko zdobená výšivkou z Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, keprovku v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.