Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Ručne vyšívaná blúzka – Detva

150,00 157,00 
Biela blúzka je zdobená červenou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky :) Ak sa chcete zladiť, výborne sa k nej hodí aj naša kápka
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva

290,00 
Oplecko s výrezom a tylom Ručná výšivka
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva

220,00 
Biele oplecko je zdobené ručnou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, keprovku v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva staroružové

Na objednávku
Biele oplecko je zdobené ručnou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Zatvoriť

Ručne vyšívané oplecko – Detva žlté

Na objednávku
Biele oplecko je zdobené ručnou výšivkou z okolia Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Výrez je podkladaný tylom. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.
Zatvoriť

Vyšívané oplecko – Detva

145,00 
Biele oplecko je zdobené  strojovou výšivkou z Detvy a stiahnutým nariaseným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka keprovka. Ak sa Vám páči toto oplecko, len si prajete na nej niečo iné: napríklad inú farbu výšivky, kratší, prípadne dlhší rukáv, keprovku v inej farbe, tak v tom prípade uveďte do poznámky svoje požiadavky 🙂 Kontaktujte nás  prostredníctvom e-mailu – info@margaret-design.sk.