Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Dámske štýlové nohavice s vyšším sedlom

55,00 
Úzky strih nohavíc. Na členku sa nachádza rozparok, ktorý je spolu so zapínaním dekorovaný zelenými gombíkmi.
Zatvoriť

Dlhé voľné šaty

75,00 
Ide o veľmi zaujímavé šaty, kde predný a zadný diel majú robenú takzvanú vodu. Spodná časť šiat je tvorená z dlhej prekladanej sukne.
Zatvoriť

Pánska košeľa s jemným vzorom

80,00 
Košeľa s jemným listovým vzorom. Golier má z rovnakej modrotlačovej látky, léga pre zapínanie je z bielej bavlny, aby pekne tvorila kontrast. Manžety sú z jemnej jednofarebnej látky. Motýlik nie je súčasťou.
Zatvoriť

Šaty – odhalený chrbát

99,00 
Nádherné letné šaty s odhaleným chrbtom sú vhodné na bežné nosenie, ale aj slávnostnejšie príležitosti. Šaty sú zdobené bielymi kvetmi na modrej látke.   V prípade záujmu o inú konfekčnú veľkosť nás kontaktujte e-mailom.
Zatvoriť

Tunikové šaty

75,00 
Zaujímavé širšie tunikové šaty majú rukávy po lakeť. Výstrih je lemovaný šikmým prúžkom pre dekoráciu. Môžeme ich v páse preväzovať saténovou stuhou, poprípade ladiť iným opaskom.
Zatvoriť

Tunikové šaty s nariaseným rukávom

75,00 
Predný a zadný diel šiat je z jednofarebnej bavlny a rukávy sú z modrotlače s výrazným hustým vzorom. Rukávy sú vo vrchnej časti riasené a na spodku je vtiahnutá šnúrka pre modelovanie a skracovanie rukávov. Modelka má na ruke masívnejší náramok so vzorom z modrotlače, ktorý je  z dielne Milly.
Zatvoriť

Zelené štýlové šaty

190,00 
Spodný diel šiat tvorí kruhová sukňa. Pásová časť je zo zelenej bavlny. Vrchný diel vpredu aj vzadu je strihaný zo štyroch častí a riasený tak, aby tvoril pekný objem. Šaty sa zaväzujú na pleci zelenou mašľou. Pod ne sa môže aj nemusí nosiť spodnička. Cena je uvádzaná aj so spodničkou. V prípade nezáujmu o spodničku nám prosím napíšte e-mail.