Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Dámske štýlové nohavice s vyšším sedlom

55,00 
Úzky strih nohavíc. Na členku sa nachádza rozparok, ktorý je spolu so zapínaním dekorovaný zelenými gombíkmi.
Zatvoriť

Dlhé voľné šaty

75,00 
Ide o veľmi zaujímavé šaty, kde predný a zadný diel majú robenú takzvanú vodu. Spodná časť šiat je tvorená z dlhej prekladanej sukne.
Zatvoriť

Pánska košeľa s jemným vzorom

80,00 
Košeľa s jemným listovým vzorom. Golier má z rovnakej modrotlačovej látky, léga pre zapínanie je z bielej bavlny, aby pekne tvorila kontrast. Manžety sú z jemnej jednofarebnej látky. Motýlik nie je súčasťou.
Zatvoriť

Šaty – odhalený chrbát

70,00 
Nádherné letné šaty s odhaleným chrbtom sú vhodné na bežné nosenie, ale aj slávnostnejšie príležitosti. Šaty sú zdobené bielymi kvetmi na modrej látke.   V prípade záujmu o inú konfekčnú veľkosť nás kontaktujte e-mailom.
Zatvoriť

Tunikové šaty

75,00 
Zaujímavé širšie tunikové šaty majú rukávy po lakeť. Výstrih je lemovaný šikmým prúžkom pre dekoráciu. Môžeme ich v páse preväzovať saténovou stuhou, poprípade ladiť iným opaskom.
Zatvoriť

Zelené štýlové šaty

190,00 
Spodný diel šiat tvorí kruhová sukňa. Pásová časť je zo zelenej bavlny. Vrchný diel vpredu aj vzadu je strihaný zo štyroch častí a riasený tak, aby tvoril pekný objem. Šaty sa zaväzujú na pleci zelenou mašľou. Pod ne sa môže aj nemusí nosiť spodnička. Cena je uvádzaná aj so spodničkou. V prípade nezáujmu o spodničku nám prosím napíšte e-mail.