Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Kožená dámska kabelka

85,00 95,00 
Kožená kabelka s remeňom. Je vyrobená z pravej hovädzej kože. Farba je prírodná, ktorá starne do krásy. Je nie len lepená ale hlavne ručne šitá. Bez priehradky vo vnútri.
Zatvoriť

Kožená kabelka 2 odtiene

95,00 
Kožená kabelka s remeňom. Je vyrobená z pravej hovädzej kože. Farba je prírodná, ktorá starne do krásy. Je ručne šitá. Bez priehradky vo vnútri.
Zatvoriť

Krpce oravské

15,00 18,00 
Krpce so zapínaním na kovovú pracku. Vzor koženej potlače sa môže od fotografie mierne líšiť. Koža krpcov je spočiatku tvrdá, no po niekoľkých noseniach zmäkne. Sú vyrobené z bravčovej kože. Majú podlepenú gumenú podrážku v hnedej farbe, ktorá ich robí odolnejšou pri chôdzi či tanci. Z praktického hľadiska nie je vhodné krpce obúvať na "bosé nohy". Chôdza (aj tancovanie) sú pohodlnejšie, ak si do krpcov obujete hrubšie ponožky.
Zatvoriť

Pánska kožená kapsa poľovnícky vzor

130,00 
Kožená kapsa s remeňom. Obdĺžnikového tvaru v rozmere: víška-30cm x šírka-28,5 x hĺbka-5,5 cm .Kapsa je vyrobená z pravej hovädzej kože. Je ručne šitá s malou priehradkou vo vnútri.
Zatvoriť

Pánska kožená kapsa vzor Janošik

130,00 
Kožená kapsa s remeňom. Obdĺžnikového tvaru v rozmere: šírka-25,5 x víška-28,5 x hĺbka-5,5 cm .Kapsa je vyrobená z pravej hovädzej kože. Je ručne šitá s malou priehradkou vo vnútri.