Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Biela sukňa s úzkou krojovou stuhou

25,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a vyšívanou krojovou stuhou v šírke 2,5cm. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 20€. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukňu  skladanú v páse pre dámy: Biela sukňa so širokou krojovou stuhou :)
Zatvoriť

Detská blúzka – jemné zdobenie

22,00 
Jemne zdobená blúzka pre princezné je vhodná ku rôznym sukniam i nohaviciam. Zdobenie je vo viacerých farebných variáciách.   V prípade, že máte záujem o iný materiál, napíšte nám do poznámky.
Zatvoriť

Detská blúzka zdobená krajkou – viaceré farby

23,00 
Jemne zdobená blúzka pre princezné je vhodná ku rôznym sukniam i nohaviciam. Zdobenie je vo viacerých farebných variáciách.   V prípade záujmu o iný materiál nám napíšte do poznámky. 
Zatvoriť

Detská plisovaná sukňa – Korál

50,00 
Na základe úspechu dámskych plisovaných sukní sme vytvorili takéto sukničky aj pre malé slečny. Môžete sa navzájom i zladiť.
Zatvoriť

Detská plisovaná sukňa – Lastúrová

50,00 
Na základe úspechu dámskych plisovaných sukní sme vytvorili takéto sukničky aj pre malé slečny. Môžete sa navzájom i zladiť. 
Zatvoriť

Detská plisovaná sukňa – Zeleň 2

50,00 
Na základe úspechu dámskych plisovaných sukní sme vytvorili takéto sukničky aj pre malé slečny. Môžete sa navzájom i zladiť. 
Zatvoriť

Detské body s dlhým rukávom – Srdiečko

13,00 
Detské vyšívané body s dlhým rukávom a folklórnym vzorom. Motív srdca sa objavuje vo výšivkách takmer každého slovenského regiónu či folklórnej oblasti. Váš drobček v nich bude určite roztomilý. Viete ich skombinovať s detskou sukničkou z našej ponuky. Aj rodičia sa môžu zladiť so svojim drobcom. V našej ponuke nájdete tričká so srdiečkom aj pre dospelákov.  
Zatvoriť

Detské body s dlhým rukávom – Vajnory

13,00 
Detské vyšívané body s dlhým rukávom a zaujímavým folklórnym vzorom. Je to štylizovaný vzor pochádzajúci z Vajnor. Váš drobček v nich bude určite roztomilý. Viete ich skombinovať s detskou sukničkou z našej ponuky. Aj rodičia sa môžu zladiť so svojim drobcom. V našej ponuke nájdete aj rôzne sukne, dámske i pánske tričká...  
Zatvoriť

Detské body s dlhým rukávom – Vtáčiky

13,00 
Detské vyšívané body s dlhým rukávom a zaujímavým folklórnym vzorom. Je to štylizovaný vzor pochádzajúci z Turieho Poľa. Váš drobček v nich bude určite roztomilý. Viete ich skombinovať s detskou sukničkou z našej ponuky. Aj rodičia sa môžu zladiť so svojim drobcom. V našej ponuke nájdete aj rôzne sukne, dámske i pánske tričká...  
Zatvoriť

Detské body s krátkym rukávom – motív haluze

12,00 
Detské vyšívané body s krátkym rukávom a zaujímavým folklórnym vzorom. Je to štylizovaný vzor pochádzajúci z okolia Piešťan a Trnavy. Pri jeho tvorbe sme vychádzali z motívu haluze. Na Vašej ratolesti budú vyzerať sladko a roztomilo, ako na našej malej modelke. S detskou sukničkou z našej ponuky ich viete krásne skombinovať. Aj rodičia sa môžu zladiť so svojim drobcom. V našej ponuke nájdete aj rôzne sukne, dámske i pánske tričká...  
Zatvoriť

Detské tričko s dlhým rukávom – Detva – lazy

15,00 
Detské vyšívané tričko s dlhými rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádza z Detvy – lazy. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj žensképánske a dievčenské tričká.
Zatvoriť

Detské tričko s dlhým rukávom – Srdiečko

15,00 
Detské vyšívané tričko s dlhými rukávmi a folklórnym vzorom. Motív srdca sa objavuje vo výšivkách takmer každého slovenského regiónu či folklórnej oblasti. Váš drobček v ňom bude určite roztomilý. Viete ho skombinovať s detskou sukničkou z našej ponuky. Aj rodičia sa môžu zladiť so svojou ratolesťou - v našej ponuke nájdete tričká so srdiečkom aj pre dospelákov.  
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Detva – lazy

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádza z Detvy - lazy. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká.  
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Farebná

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádza z okolia Piešťan a Trnavy. Pri jeho tvorbe sme sa inšpirovali haluzou. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká s týmto motívom. Zjednodušený vzor ako je na tričkách – nie je totožný.
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Piešťany

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádzaz okolia Piešťan a Trnavy. Pri jeho tvorbe nás inšpirovala haluz. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká.  
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Srdiečko 2

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Motív srdca sa objavuje vo výšivkách takmer každého slovenského regiónu či folklórnej oblasti. Váš drobček v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže zladiť s týmto vzorom. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká so srdiečkom.
Zatvoriť

Dievčenské šaty – modré

25,00 27,00 
Dievčenské šaty s folklórnym nádychom potešia nejednu malú parádnicu. Šaty sú z príjemného bavlneného materiálu s motívom modrotlače. Šaty dotvára kontrastný červený lem a saténová stuha okolo pása.
Zatvoriť

Dievčenské šaty – zdobené krajkou

29,00 31,00 
Zdobené dievčenské šaty s folklórnym nádychom potešia nejednu malú parádnicu. Šaty sú z príjemného bavlneného materiálu s motívom modrotlače. Zdobené sú krajkou a saténovou stuhou.
Zatvoriť

Modrá suknička s bielym tulipánikom

15,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a hadovkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Suknička je v dĺžke do 35 cm. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke nad 36 cm, cena za sukničku bude 18€. K sukni sa krásne hodí detské vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko. :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukne pre dámy.
Zatvoriť

Suknička s hustým maslovým vzorom

20,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a primkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 15€. K sukni sa krásne hodí detské vyšívané tričko z našej ponuky. Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukne pre dámy.
Zatvoriť

Tmavomodrá suknička so vzorom – biely drobný kvietok

22,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a primkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 18€. K sukni sa krásne hodí detské vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukne pre dámy.