Hrubší kvalitný zamat vhodný na spoločenské účely , folklórne účely, vhodný na krojové sukne, vyšívaný bytový textil : vankúše, obrusy, dečky a posteľné prestieranie.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Show sidebar
Zatvoriť

Zamat v čiernej farbe

21,00 
Zamat v čiernej farbe s príjemným a nízkym vlasom z lícnej strany, ktorá je z druhej strany s hladkou tkaninou do farby vlasu. Patrí medzi obľúbené poťahové látky. Zamat je pevným a hladkým materiálom, ktorý je vhodný na odevy aj dekoračné účely a je možné ho využiť na krojové sukne, dekoratívne obrusy, vankúše, závesy, a iný zdobený bytový textil.
Zatvoriť

Zamat v tmavo modrej farbe

21,00 
Zamat v tmavo modrej farbe s príjemným a nízkym vlasom z lícnej strany, ktorá je z druhej strany s hladkou tkaninou do farby vlasu. Patrí medzi obľúbené poťahové látky. Zamat je pevným a hladkým materiálom, ktorý je vhodný na odevy aj dekoračné účely a je možné ho využiť na krojové sukne, dekoratívne obrusy, vankúše, závesy, a iný zdobený bytový textil.
Zatvoriť

Zamat v zelenej farba

21,00 
Zamat v zelenej farbe s príjemným a nízkym vlasom z lícnej strany, ktorá je z druhej strany s hladkou tkaninou do farby vlasu. Patrí medzi obľúbené poťahové látky. Zamat je pevným a hladkým materiálom, ktorý je vhodný na odevy aj dekoračné účely a je možné ho využiť na krojové sukne, dekoratívne obrusy, vankúše, závesy, a iný zdobený bytový textil.
Zatvoriť

Zamat vo fialová farba

21,00 
Zamat vo fialovej farbe s príjemným a nízkym vlasom z lícnej strany, ktorá je z druhej strany s hladkou tkaninou do farby vlasu. Patrí medzi obľúbené poťahové látky. Zamat je pevným a hladkým materiálom, ktorý je vhodný na odevy aj dekoračné účely a je možné ho využiť na krojové sukne, dekoratívne obrusy, vankúše, závesy, a iný zdobený bytový textil.