Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Show sidebar
Zatvoriť

Chlapčenské vyšívané tričko – z okolia Nitry

15,00 
Chlapčenské vyšívané tričko s krátkym rukávom a zaujímavým folklórnym vzorom. Je to štylizovaný vzor pochádzajúci z okolia Nitry. Aj rodičia a súrodenci sa môžu zladiť. V našej ponuke nájdete aj rôzne detské bodydetské, dámskepánske tričká.
Zatvoriť

Detské tričko s dlhým rukávom – Detva – lazy

15,00 
Detské vyšívané tričko s dlhými rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádza z Detvy – lazy. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj žensképánske a dievčenské tričká.
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Detva – lazy

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádza z Detvy - lazy. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká.  
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Farebná

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádza z okolia Piešťan a Trnavy. Pri jeho tvorbe sme sa inšpirovali haluzou. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká s týmto motívom. Zjednodušený vzor ako je na tričkách – nie je totožný.
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Piešťany

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Tento štylizovaný motív pochádzaz okolia Piešťan a Trnavy. Pri jeho tvorbe nás inšpirovala haluz. Váš drobec v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže spoločne zladiť. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká.  
Zatvoriť

Detské tričko s krátkym rukávom – Srdiečko 2

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkymi rukávmi a folklórnym vzorom. Motív srdca sa objavuje vo výšivkách takmer každého slovenského regiónu či folklórnej oblasti. Váš drobček v ňom bude určite roztomilý. Celá rodina sa môže zladiť s týmto vzorom. V našej ponuke nájdete aj ženské, pánskedievčenské tričká so srdiečkom.
Zatvoriť

Detské vyšívané tričko – z okolia Nitry

15,00 
Detské vyšívané tričko s krátkym rukávom a zaujímavým folklórnym vzorom. Je to štylizovaný vzor pochádzajúci z okolia Nitry. Aj rodičia a súrodenci sa môžu zladiť. V našej ponuke nájdete aj rôzne detské bodychlapčenské, dámskepánske tričká.