Zobrazených 1–24 z 438 výsledkov

Show sidebar
-11%
Zatvoriť

Béžová kruhová sukňa so vzorom – vínový kvietok

45,00  40,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú modernú ženu. Strih sukne - kruhová - je vhodný pre každý typ postavy. Je vyrobená z materiálu jemnej bavlny. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú modelka, dotvára zdobenie krajkou a primkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne. Pri chôdzi sa spodok krásne vlní a pri točení vzniká skutočný kruh. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Dámska - Vyšívané tričká - Piešťany - Motív Haluze - Červená :) prípadne Žiarivá:)
Zatvoriť

Biela blúzka zdobená stuhou

39,00 
Biela štýlová blúzka s klinovým - raglanovým rukávom a prestrihom v priekrčníku. Rukáv je v dĺžke elegantne pod lakeť. Manžety, priekrčník a prestrih sú lemované úzkou krojovou stuhou. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Blúzka sa krásne hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni. Pri veľkosti XL a XXL je cena blúzky vyššia o 5€. Cena nie je generovaná automaticky pri označení danej veľkosti, bude však dofakturovaná pri odosielaní objednávky. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Biela folklórna blúzka – nezdobená

29,00 
Biela klasická blúzka s klinovým rukávom. Rukáv je v dĺžke elegantne po lakeť. Koniec rukávu je zdobený madeirou. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Je všitá tak, aby bolo možné ešte zriasiť a zmenšiť, prípadne povoliť obvod na krku. Blúzka sa krásne hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej kratší, prípadne dlhší rukáv, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Biela sukňa s úzkou krojovou stuhou

25,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú malú slečnu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú  naša malá modelka, dotvára zdobenie krajkou a vyšívanou krojovou stuhou v šírke 2,5cm. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne a šitím pásu do gumičky. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. Ak máte záujem o sukňu v dĺžke do 35 cm, cena za sukničku bude 20€. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Detská - Vyšívané tričká - Krížikové srdiečko :) Ak chcete ladiť so svojou malou slečnou, pozrite si sukňu  skladanú v páse pre dámy: Biela sukňa so širokou krojovou stuhou :)
Zatvoriť

Biela sukňa s výšivkou – Detva

70,00 
Sukňa je skladaná v páse. Zdobená je strojovou výšivkou z Detvy.  Je vhodná pre každý typ postavy. Sukňa je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu, ktorý je menej krčivý. Vďaka strihu sukne je vytváraný nadýchaný efekt. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky.
-11%
Zatvoriť

Biela sukňa so širokou krojovou stuhou

45,00  40,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú modernú ženu. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú modelka, dotvára zdobenie krajkou a vyšívanou krojovou stuhou v šírke 5,5cm. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Dámska - Vyšívané tričká - Piešťany - Motív Haluze - Červená :) prípadne Žiarivá:)
Zatvoriť

Biele rúško vyšívané – Ábelová

4,50 
Ochranné rúško na tvár – textilné – bavlnené a dvojvrstvové. Je zdobené strojovou výšivkou z oblasti Ábelovej. Výšivku je možné farebne variovať. Rúško je možné opakovateľne prať na vysokej teplote a žehliť. Je v klasickom strihu, dobre prilieha tvári. Okrem ochrannej funkcie sú rúška užitočným pomocníkom napríklad aj pri upratovaní, kedy nám zabraňujú dýchať prachové častice.
Zatvoriť

Biele rúško vyšívané – Detva

4,50 
Ochranné rúško na tvár – textilné – bavlnené a dvojvrstvové. Je zdobené strojovou výšivkou z oblasti Detvy. Rúško je možné opakovateľne prať na vysokej teplote a žehliť. Je v klasickom strihu, dobre prilieha tvári. Okrem ochrannej funkcie sú rúška užitočným pomocníkom napríklad aj pri upratovaní, kedy nám zabraňujú dýchať prachové častice.
Zatvoriť

Biele rúško vyšívané – tvarované – Pliešovce

4,50 
Ochranné rúško na tvár – textilné – bavlnené a dvojvrstvové. Je zdobené strojovou výšivkou z oblasti Pliešoviec. Rúško je možné opakovateľne prať na vysokej teplote a žehliť. Rúško je tvarované a dobre prilieha tvári. Okrem ochrannej funkcie sú rúška užitočným pomocníkom napríklad aj pri upratovaní, kedy nám zabraňujú dýchať prachové častice.
-24%
Zatvoriť

Blúzka z madeiry s mašľou

33,00  25,00 
Blúzka je vhodná k akýmkoľvek nohaviciam alebo cez leto na plavky. Zvýrazňuje ženskú jemnosť.    
Zatvoriť

CD Heligonkári – Gaberovci

8,00 
Na tomto CD nájdete 20 ľudových skladieb od  Gaberovcov. Ich cieľom a cieľom tohto CD je zachovať pesničky pre ďalšie generácie.
Zatvoriť

CD Hore na Budinej – Milan Gábor a hostia

8,00 
Na tomto CD nájdete 18 ľudových skladieb v podaní Milana Gábora z Budinej a jeho hostí.
Zatvoriť

CD Hore na Budinej – Milan Gábor a hostia 2

8,00 
Na tomto CD nájdete 16 ľudových skladieb v podaní Milana Gábora z Budinej a jeho hostí.
Zatvoriť

CD Keď z Očovej pôjdem – Dušan Holík

12,00 
Na tomto CD nájdete 21 ľudových pesničiek nahratých len za sprievodu fujary.
Zatvoriť

CD Ľuboš Laššák a jeho hostia – Všetko ľudia vravia, že som ja taký

10,00 
Na tomto CD nájdete 20 ľudových skladieb v podaní talentovaného muzikanta Ľuboša Laššáka a jeho hostí.
Zatvoriť

CD Piesne z Novohradu – Sestry Sihelské

8,50 
Na tomto CD nájdete 19 ľudových pesničiek od sestier Sihelských a ich hostí. Všetky sú z oblasti Novohradu a sestry ich chcú pomocou CD šíriť ďalej.
Zatvoriť

CD Slzy neviest – Marína

10,00 
Na tomto CD nájdete 22 skvelých ľudových skladieb od skupiny Marína.
Zatvoriť

CD Zlatý výber Milana Gábora

8,00 
Na tomto CD nájdete 20 ľudových skladieb v podaní Milana Gábora z Budinej.
Zatvoriť

Červená blúzka zdobená béžovou krajkou

38,00 
Červená štýlová blúzka zdobená bielou krajkou, so stiahnutým rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Blúzka sa dokonalo hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni, taktiež na akúkoľvek udalosť. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Červená blúzka zdobená béžovou krajkou

41,00 
Červená štýlová blúzka zdobená bielou krajkou, s voľným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Blúzka sa dokonalo hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni, taktiež na akúkoľvek udalosť. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
Zatvoriť

Červená blúzka zdobená čiernou krajkou

41,00 
Červená štýlová blúzka zdobená čiernou krajkou, s voľným rukávom. Viazanie pod krkom umožňuje úzka saténová stuha. Blúzka sa dokonalo hodí ku všetkému: džínsy, spoločenské nohavice či k sukni, taktiež na akúkoľvek udalosť. Ak sa Vám páči táto blúzka, len si prajete na nej niečo iné: kratší, prípadne dlhší rukáv, stuhu v inej farbe, farebnú stuhu na viazanie pod krkom, tak v tom prípade uveďte do poznámky na konci objednávky svoje požiadavky :)
-11%
Zatvoriť

Červená kruhová so vzorom – tulipánik

45,00  40,00 
Sukňa s nádychom folklórnych prvkov pre každú modernú ženu. Strih sukne - kruhová - je vhodný pre každý typ postavy. Je vyrobená z materiálu jemnej bavlny. Aranžmán sukne, ktorú má oblečenú modelka, dotvára zdobenie krajkou a primkou. Nadýchaný efekt je tvorený strihom sukne. pri chôdzi sa spodok krásne vlní a pri točení vzniká skutočný kruh. Sukne šijeme na mieru, preto pri ukončení objednávky je potrebné uviesť obvod pásu a dĺžku sukne. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky: Etno móda - Dámska - Vyšívané tričká - Piešťany - Motív Haluze - Červená :) prípadne Žiarivá
-22%
Zatvoriť

Červená kruhová sukňa so vzorom – drobné kvietky

45,00  35,00 
Kruhová sukňa s folklórnym nádychom. Je vhodná pre každý typ postavy. Sukňa je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Kruhový strih sukne vytvára nadýchaný efekt. Pri chôdzi sa spodok krásne vlní a pri točení vzniká skutočný kruh. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky.
-22%
Zatvoriť

Červená kruhová sukňa so vzorom – kvety

45,00  35,00 
Kruhová sukňa s folklórnym nádychom. Je vhodná pre každý typ postavy. Sukňa je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Kruhový strih sukne vytvára nadýchaný efekt. Pri chôdzi sa spodok krásne vlní a pri točení vzniká skutočný kruh. K sukni sa krásne hodí dámske vyšívané tričko z našej ponuky.